Karrier lehetőségek

Legyen a csapatunk része! Dolgozzon a FŐNIX ELECTRIC-nél!

VILLANYSZERELŐ

FŐBB FELADATOK:
• Ipari területen erősáramú villamos kivitelezés és karbantartás;
• Villamos alapszerelés kiépítésében való közreműködés;
• Nyomvonalépítés;
• Erősáramú kábelek bekötése;
• Kapcsolási rajz olvasása;
• Norma szerinti villámvédelem kiépítés;
• Hibakeresés.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• Tervrajzok olvasásának és értelmezésének képessége;
• Önálló munkavégzés;
• Csapatmunkára való hajlandóság;
• Lelkes, elhivatott mentalitás;
• Precíz és felelősségteljes munkavégzés.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
• Szerelésvezetői szerepvállalás (tapasztalt szakember esetén);
• Olaj- és gázipari jártasság;
• Tűzvédelmi szakvizsga megléte;
• B kategóriás jogosítvány.

AMIT KÍNÁLUNK:
• Hosszútávú, stabil, bejelentett munkahely;
• Egyműszakos munkarend (hétfőtől péntekig: 7:00-15:20);
• Munkaruházat és munkavédelmi felszerelések biztosítása;
• Összetartó csapat, kellemes munkakörnyezet;
• Betanulási idő biztosítása;
• Cafeteria (szabadon választható elemekkel);
• Egészségbiztosítási lehetőség a hűségprogramunk alapján;
• Továbbképzési lehetőségek.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
• Algyő és vonzáskörzete

• info (kukac) fonixelectric.hu

VILLAMOSMÉRNÖK / PROJEKTVEZETŐ

• Helyszíni felmérések elvégzése, a megrendelői igények begyűjtése, javaslattétel a gazdaságos és szabványos megvalósításra
• Árajánlat készítés
• Tervezés folyamatának felügyelete
• Kivitelezési anyagok beszerzése
• Alvállalkozók versenyeztetése, megbízása, szerződéskötés
• Kivitelezés helyszínén a szerelésvezetők irányítása
• Projekthez kapcsolódó dokumentációk kezelése
• Átadás-átvételi eljárások lebonyolítása
• Teljeskörű önálló projekt menedzsment

• Erősáramú villamosmérnöki végzettség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Pontosság, precizitás, dinamizmus, terhelhetőség

• Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete
• Tervező szoftverek ismerete (AutoCad, EPLAN)
• Felelős műszaki vezetői jogosultság

• Fiatal, dinamikus csapat
• 100%-ban bejelentett középvezetői munkabér
• Kafatéria és éves bónusz a kiemelkedő teljesítményért
• Szakmai fejlődés anyagi és időbeli támogatása (FMV jogosultság, speciális szakképesítések)
• Gépkocsi
• Mobiltelefon

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
• 3-5 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES VÉGZETTSÉG:
• Egyetem/főiskola

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
• Nem igényel idegennyelv tudást

FOGLALKOZTATÁS JELLEGE:
• Teljes munkaidő